OCHRANA OSOBNÍCH UDAJU

prohlášení provozovatele stránek o ochraně osobních údajů ABA, s.r.o. se sídlem Vlašská 15, Praha1, DIČ CZ639 88 291 , zapsaná v Obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka C 38578 jako provozovatel těchto internetových stránek www.lexoncz.cz a pořadatel souvisejících soutěží a marketingových akcí (dále jen provozovatel, dále jen stránky) prohlašuje, že chrání osobní ůdaje uživatelů a to v souladu se Zákonem č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích a se Zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Používání základních částí stránek provozovatele není podmíněno poskytnutím osobních údajů. Některé funkce, podstránky nebo aplikace mohou být uživatelům zpřístupněny pouze po přihlášení do systému pod svým zvoleným přístupovým - uživatelským jménem a heslem. Podmínkou pro získání takového přístupu a hesla je registrace uživatele do systému provozovatele, tzn. Sdělení některých osobních údajů. Pro získání členství v Lexon klubu je srovněž podmínkou registrace do systému provozovatele, tzn. sdělení některých osobních údajů.

Provozovatel prohlašuje, že tyto osobní údaje uživatelů budou získávány, zpracovávány, archivovány, aktualizovány a používány výhradně v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů a slouží výhradně pro marketingové účely provozovatele, k rozvíjení služeb pro uživatele a pro zajištění komunikace mezi provozovatelem a uživatelem. Použití osobních údajů provozovatelem není v konfliktu s pravním řádem ČR ani zájmy uživatelů.

Provozovatel bude shromažďovat, zpracovávat, archivovat, aktualizovat a používat osobní údaje uživatelů pouze s jejich vědomím a souhlasem vysloveným při potvrzení a odeslání registrace uživatele. Provozovatel může shromažďovat, zpracovávat, archivovat, aktualizovat a používat osobní údaje mezi než patří jméno, adresa, telefonní číslo, email nebo datum narození uživatele. Provozovatel může také shromažďovat a analyzovat údaje o návštěvě uživatele na internetových stránkách provozovatele, zejména počet přístupů, doba strávena na internetových stránkách, seznam prohlížených podstránek nebo výsledky a statistické výstupy v soutěžích a anketách.

Provozovatel může používat osobní údaje uživatelů za účelem poskytování služeb uživatelům a jejich optimalizování a může na jejich základě vytvářet analýzy o tom, jak uživatelé služby využívají. Provozovatel může uživatele kontaktovat s dotazy ohledně rozvoje služeb a v rámci speciálních marketingových a propagačních akcí a to poštou, telefonicky nebo prostřednictvím SMS, e-mailu a Internetu. Tyto zaslané informace mohou mít povahu obchodního sdělení. Provozovatel může uživatelům poskytovat informace o produktech a službách svých, nebo o produktech a službách třetích stran, které ke spolupráci důkladně prověřil a vybral. Provozovatel může uživatelům zaslat poštou, telefonicky nebo prostřednictvím SMS, e-mailu a Internetu propagační a marketingové informace o svých produktech a službách. Tyto zaslané informace mohou mít povahu obchodního sdělení. Provozovatel může dále uživatelům zaslat poštou, telefonicky nebo prostřednictvím SMS, e-mailu a Internetu propagační a marketingové informace o vybraných třetích stranách, aniž by těmto třetím stranám poskytoval osobní údaje uživatelů. Tyto zaslané informace mohou mít povahu obchodního sdělení.

Provozovatel neprodá ani nepředá osobní údaje uživatelů třetím stranám pokud k tomu nezíská souhlas uživatelů. Provozovatel si musí takový případný souhlas vyžádat adekvátním způsobem. Před tím, než poskytnete svoje osobní údaje, přečtete si toto prohlášení pozorovatele. Tím, že poskytnete provozovateli své osobní údaje projevujete souhlas s pravidly zde obsaženými.

Uživatel může pozorovatele kdykoli kontaktovat za účelem zjištění, jaké osobní údaje o jeho osobě provozovatel shromažďuje a také s tím, aby jeho osobní údaje dočasně nebo zcela odstranil ze systému (databáze) vytvořeného pro marketingové a propagační účely nebo aby je aktualizoval. Uživatel může provozovatele kontaktovat poštou na adrese ABA, s.r.o., U Pergamenky 3, Praha 7, PSČ 170 00 nebo elektronickou poštou na e-mail lexon@lexoncz.cz Uživatel může stejným způsobem ukončit nebo přerušit zasílání obchodních sdělení provozovatele. ABA spol. s r.o. www.lexoncz.cz

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 

Aba s.r.o. U Pergamenky 3, 170 00 PRAHA 7, tel. 257 533 577, Fax: 257 534 805, e-mail: agentura@aba-reklama.cz

©2012 | ABA REKLAMA